Piątek, 29 marca 2024
imieniny Wiktora i Eustachego

PODZIĘKOWANIE ZA PRZEKAZANIE 1% PODATKU

W imieniu Fundacji „Wszyscy Razem im. Św.Jana de La Salle” składamy Serdecznie podziękowanie wszystkim Osobom, które po przez przekazanie 1% podatku za rok 2017 przyczyniają się do rozwoju naszej Fundacji.
    Pozyskane w ten sposób fundusze przysłużą się do kontynuacji rozpoczętych działań na rzecz osób niepełnosprawnych wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Państwa szlachetny gest dowodzi, iż nie brakuje wśród nas ludzi potrafiących dostrzec potrzebujących.

Raz jeszcze Dziękując Wszystkim mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Państwa wsparcie i życzliwość również w przyszłym roku.

Z wyrazami wdzięczności
                          Zarząd Fundacji „Wszyscy Razem” im.Św.Jana de La Salle